החלפה

בחרתם צבע שלא בדיוק מתאים לצבע השיער שלכם? אל דאגה. ניתן בקלות להחליף את הסט שקניתם לצבע המתאים עבורכם. כל שעליכם לעשות ​לוודא שלא הסרתם את תווית האיכות המוצמדת לתוספות, ולשלוח את המוצר בחזרה אלינו ארוז היטב על מנת לא לפגום את המוצר, לכתובת:

בנוסף לציין את מספר ההזמנה שלכם ואת הצבע על פי בחירתך, ואנחנו נשלח את המוצר הנכון עבורך תוך 10 ימים מיום קבלת החבילה במשרדינו.

במידה ויש קושי בבחירת הצבע הצוות שלנו ישמח לעזור בבחירת צבע המתאים עבורך וכמובן לעזור בכל שאלה.

חשוב לדעת: המוצרים צריכים להיות במצב חדש ולא משומש ללא יוצא מן הכלל. לא תתאפשר החלפה למוצר משומש. האחריות מוטלת על הלקוח להחזיר את המוצרים אלינו בבטחה.

תווית האיכות: תוספות שיער הינם מוצר אישי והיגייני, ולא ניתן להעברה. תווית האיכות שומרת על בטיחות הלקוח. לא להסיר, לא להסיר, לקרוע או לחתוך את תווית האיכות. לא תתאפשר החזרה למוצר פתוח.

 

החזרה

אם מכל סיבה שהיא התחרטתם ואתם לא מעוניינים במוצרים שלנו יש לכם 30 יום לשנות את דעתכם, אתם יכולים להחזיר את המוצרים ארוזים באריזה המקורית ועטופים היטב על מנת לא לפגום במוצרים לכתובת:

נא ציינו את מספר הזמנתכם ואת הסיבה להחזרה אנחנו נזכה את מלוא כספכם למעט עלות המשלוח תוך 10 ימים מיום קבלת המוצר במשרדינו. בשום אופן לא להסיר את תווית האיכות מהתוספות! תווית שהוסרה לא יינתן זיכוי עבור מוצר זה.

חשוב לדעת: המוצרים צריכים להיות במצב חדש ולא משומש ללא יוצא מן הכלל. לא תתאפשר החזרה למוצר משומש. האחריות מוטלת על הלקוח להחזיר את המוצרים אלינו בבטחה.

תווית האיכות: תוספות שיער הינם מוצר אישי והיגייני, ולא ניתן להעברה. תווית האיכות שומרת על בטיחות הלקוח. 

לא להסיר, לקרוע או לחתוך את תווית האיכות. לא תתאפשר החזרה למוצר פתוח או משומש.

משלוח

המשלוח הסטנדרטי שלנו הינו חינם וללא עלות ומתבצע על ידי שליח עד ביתכם, תוך 14 ימי עסקים ממועד ההזמנה.

החזרה / החלפה